WOMEN
3m Individual Women w KEENEY Maddison Australia-AUS
3m Individual Women w ABEL Jennifer Canada-CAN
3m Individual Women w WARE Pamela Canada-CAN
3m Individual Women w SHI Tingmao People's Republic of China-CHN
3m Individual Women w WANG Han People's Republic of China-CHN
3m Individual Women w REID Grace Great Britain-GBR
3m Individual Women w JANSEN Inge Netherlands-NED
3m Individual Women w ILINYKH Kristina Russian Federation-RUS
3m Synchro Women w KEENEY Maddison Australia-AUS
3m Synchro Women w SMITH Annabelle Australia-AUS
3m Synchro Women w ABEL Jennifer Canada-CAN
3m Synchro Women w CITRINI BEAULIEU Melissa Canada-CAN
3m Synchro Women w CHANG Yani People's Republic of China-CHN
3m Synchro Women w SHI Tingmao People's Republic of China-CHN
3m Synchro Women w REID Grace Great Britain-GBR
3m Synchro Women w TORRANCE Katherine Great Britain-GBR
3m Synchro Women w LEONG Mun Yee Malaysia-MAS
3m Synchro Women w SABRI Nur Dhabitah Malaysia-MAS
3m Synchro Women w BAZHINA Nadezhda Russian Federation-RUS
3m Synchro Women w ILINYKH Kristina Russian Federation-RUS
10m Individual Women w WU Melissa Australia-AUS
10m Individual Women w BENFEITO Meaghan Canada-CAN
10m Individual Women w REN Qian People's Republic of China-CHN
10m Individual Women w SI Yajie People's Republic of China-CHN
10m Individual Women w CHEONG Jun Hoong Malaysia-MAS
10m Individual Women w PAMG Pandelela Malaysia-MAS
10m Individual Women w KIM Kuk Hyang Democratic People's Republic of Korea-PRK
10m Individual Women w KIM Mi Rae Democratic People's Republic of Korea-PRK
10m Individual Women w TIMOSHININA Iuliia Russian Federation-RUS
10m Synchro Women w KOVCHENKO Taneka Australia-AUS
10m Synchro Women w WU Melissa Australia-AUS
10m Synchro Women w BENFEITO Meaghan Canada-CAN
10m Synchro Women w MCKAY Caeli Canada-CAN
10m Synchro Women w ZHANG Jiaqi People's Republic of China-CHN
10m Synchro Women w ZHANG Minjie People's Republic of China-CHN
10m Synchro Women w CHEONG Jun Hoong Malaysia-MAS
10m Synchro Women w PAMG Pandelela Malaysia-MAS
10m Synchro Women w KIM Kuk Hyang Democratic People's Republic of Korea-PRK
10m Synchro Women w KIM Mi Rae Democratic People's Republic of Korea-PRK
10m Synchro Women w GILLILAND Tarrin United States of America-USA
10m Synchro Women w PARRATTO Jessica United States of America-USA
MIXED
3m Mixed Synchro w ABEL Jennifer Canada-CAN
3m Mixed Synchro m IMBEAU-DULAC Francois Canada-CAN
3m Mixed Synchro w TBC TBC People's Republic of China-CHN
3m Mixed Synchro m TBC TBC People's Republic of China-CHN
3m Mixed Synchro w PINEDA ZULETA Diana Isabel Colombia-COL
3m Mixed Synchro m VILLA CASTANEDA Sebastian Colombia-COL
3m Mixed Synchro w REID Grace Great Britain-GBR
3m Mixed Synchro m DALEY Thomas Great Britain-GBR
3m Mixed Synchro w PUNZEL Tina Germany-GER
3m Mixed Synchro m MASSENBERG Lou Germany-GER
3m Mixed Synchro w BERTOCCHI Elena Italy-ITA
3m Mixed Synchro m VERZOTTO Maicol Italy-ITA
10m Mixed Synchro w TOTH Celia Canada-CAN
10m Mixed Synchro m ZSOMBOR-MURRAY Nathan Canada-CAN
10m Mixed Synchro w LIN Shan People's Republic of China-CHN
10m Mixed Synchro m LIAN Junjie People's Republic of China-CHN
10m Mixed Synchro w WASSEN Christina Germany-GER
10m Mixed Synchro m FANDLER Florian Germany-GER
10m Mixed Synchro w DEL ANGEL PENICHE Viviana Mexico-MEX
10m Mixed Synchro m WILLARS VALDEZ Randal Mexico-MEX
10m Mixed Synchro w KIM Mi Hwa Democratic People's Republic of Korea-PRK
10m Mixed Synchro m HYON Il Myong Democratic People's Republic of Korea-PRK
10m Mixed Synchro w TIMOSHININA Iuliia Russian Federation-RUS
10m Mixed Synchro m SHLEIKHER Nikita Russian Federation-RUS
MEN
3m Individual Men m XIE Siyi People's Republic of China-CHN
3m Individual Men m LAUGHER Jack Great Britain-GBR
3m Individual Men m HAUSDING Patrick Germany-GER
3m Individual Men m OCAMPO MARROQUIN Jahir Mexico-MEX
3m Individual Men m PACHECO MARRUFO Rommel Mexico-MEX
3m Individual Men m KUZNETSOV Evgenii Russian Federation-RUS
3m Individual Men m ZAKHAROV Ilia Russian Federation-RUS
3m Individual Men m KOLODIY Oleg Ukraine-UKR
3m Synchro Men m CAO Yuan People's Republic of China-CHN
3m Synchro Men m XIE Siyi People's Republic of China-CHN
3m Synchro Men m LAUGHER Jack Great Britain-GBR
3m Synchro Men m MEARS Christopher Great Britain-GBR
3m Synchro Men m FECK Stephan Germany-GER
3m Synchro Men m HAUSDING Patrick Germany-GER
3m Synchro Men m KUZNETSOV Evgenii Russian Federation-RUS
3m Synchro Men m ZAKHAROV Ilia Russian Federation-RUS
3m Synchro Men m KOLODIY Oleg Ukraine-UKR
3m Synchro Men m KVASHA Illya Ukraine-UKR
3m Synchro Men m DORMAN Sam United States of America-USA
3m Synchro Men m HIXON Mike United States of America-USA
10m Individual Men m CHEN Aisen People's Republic of China-CHN
10m Individual Men m YANG Jian People's Republic of China-CHN
10m Individual Men m AUFFRET David France-FRA
10m Individual Men m DALEY Thomas Great Britain-GBR
10m Individual Men m BONDAR Aleksandr Russian Federation-RUS
10m Individual Men m MINIBAEV Viktor Russian Federation-RUS
10m Individual Men m DOLGOV Maksym Ukraine-UKR
10m Individual Men m DINSMORE David United States of America-USA
10m Synchro Men m CHEN Aisen People's Republic of China-CHN
10m Synchro Men m YANG Hao People's Republic of China-CHN
10m Synchro Men m DALEY Thomas Great Britain-GBR
10m Synchro Men m GOODFELLOW Daniel Great Britain-GBR
10m Synchro Men m BARTHEL Timo Germany-GER
10m Synchro Men m FANDLER Florian Germany-GER
10m Synchro Men m BONDAR Aleksandr Russian Federation-RUS
10m Synchro Men m MINIBAEV Viktor Russian Federation-RUS
10m Synchro Men m DOLGOV Maksym Ukraine-UKR
10m Synchro Men m GORSHKOVOZOV Oleksandr Ukraine-UKR
10m Synchro Men m JOHNSON Steele United States of America-USA
10m Synchro Men m LOSCHIAVO Brandon United States of America-USA