WOMEN
Women Platform 10m Australia-AUS WU Melissa
Women Platform 10m Canada-CAN BENFEITO Meaghan
Women Platform 10m People's Republic of China-CHN REN Qian
Women Platform 10m People's Republic of China-CHN SI Yajie
Women Platform 10m Malaysia-MAS CHEONG Jun Hoong
Women Platform 10m Malaysia-MAS PAMG Pandelela
Women Platform 10m Democratic People's Republic of Korea-PRK KIM Kuk Hyang
Women Platform 10m Democratic People's Republic of Korea-PRK KIM Mi Rae
Women Platform 10m Russian Federation-RUS TIMOSHININA Iuliia
Women Springboard 3m Canada-CAN ABEL Jennifer
Women Springboard 3m Canada-CAN WARE Pamela
Women Springboard 3m People's Republic of China-CHN SHI Tingmao
Women Springboard 3m People's Republic of China-CHN WANG Han
Women Springboard 3m Great Britain-GBR REID Grace
Women Springboard 3m Netherlands-NED JANSEN Inge
Women Springboard 3m Russian Federation-RUS ILINYKH Kristina
Women Synchronised 10m Australia-AUS WILLIAMSON Teju
Women Synchronised 10m Australia-AUS WU Melissa
Women Synchronised 10m Canada-CAN BENFEITO Meaghan
Women Synchronised 10m Canada-CAN McKAY Caeli
Women Synchronised 10m People's Republic of China-CHN LIN Shan
Women Synchronised 10m People's Republic of China-CHN SI Yajie
Women Synchronised 10m Malaysia-MAS CHEONG Jun Hoong
Women Synchronised 10m Malaysia-MAS PAMG Pandelela
Women Synchronised 10m Democratic People's Republic of Korea-PRK KIM Kuk Hyang
Women Synchronised 10m Democratic People's Republic of Korea-PRK KIM Mi Rae
Women Synchronised 10m United States of America-USA GILLILAND Tarrin
Women Synchronised 10m United States of America-USA PARRATTO Jessica
Women Synchronised 3m Australia-AUS QIN Esther
Women Synchronised 3m Australia-AUS SMITH Anabelle
Women Synchronised 3m Canada-CAN ABEL Jennifer
Women Synchronised 3m Canada-CAN CITRINI BEAULIEU Melissa
Women Synchronised 3m People's Republic of China-CHN CHANG Yani
Women Synchronised 3m People's Republic of China-CHN SHI Tingmao
Women Synchronised 3m Great Britain-GBR REID Grace
Women Synchronised 3m Great Britain-GBR TORRANCE Katherine
Women Synchronised 3m Malaysia-MAS LEONG MUN YEE Leong Mun Yee
Women Synchronised 3m Malaysia-MAS SABRI Nur Dhabitah Binti
Women Synchronised 3m Russian Federation-RUS BAZHINA Nadezhda
Women Synchronised 3m Russian Federation-RUS ILINYKH Kristina
MIXED
Mixed Synchronised 10m Canada-CAN TOTH Celina
Mixed Synchronised 10m Canada-CAN ZSOMBOR-MURRAY Nathan
Mixed Synchronised 10m Germany-GER FANDLER Florian
Mixed Synchronised 10m Germany-GER PUNZEL Tina
Mixed Synchronised 10m Mexico-MEX BERLIN REYES Kevin
Mixed Synchronised 10m Mexico-MEX del ANGEL PENICHE Viviana
Mixed Synchronised 10m Democratic People's Republic of Korea-PRK HYON Il Myong
Mixed Synchronised 10m Democratic People's Republic of Korea-PRK KIM Mi Hwa
Mixed Synchronised 10m Russian Federation-RUS SHLEIKHER Nikita
Mixed Synchronised 10m Russian Federation-RUS TIMOSHININA Iuliia
Mixed Synchronised 3m Canada-CAN ABEL Jennifer
Mixed Synchronised 3m Canada-CAN IMBEAU-DULAC Francois
Mixed Synchronised 3m Great Britain-GBR DALEY Thomas
Mixed Synchronised 3m Great Britain-GBR REID Grace
Mixed Synchronised 3m Germany-GER MASSENBERG Lou
Mixed Synchronised 3m Germany-GER PUNZEL Tina
Mixed Synchronised 3m Italy-ITA BERTOCCHI Elena
Mixed Synchronised 3m Italy-ITA VERZOTTO Maicol
MEN
Men Platform 10m Canada-CAN RIENDEAU Vincent
Men Platform 10m People's Republic of China-CHN YANG Jian
Men Platform 10m France-FRA AUFFRET Benjamin
Men Platform 10m Great Britain-GBR DALEY Thomas
Men Platform 10m Russian Federation-RUS BONDAR Aleksandr
Men Platform 10m Russian Federation-RUS MINIBAEV Viktor
Men Platform 10m Ukraine-UKR DOLGOV Maksym
Men Platform 10m United States of America-USA DINSMORE David
Men Springboard 3m Canada-CAN GAGNE Philippe
Men Springboard 3m People's Republic of China-CHN XIE Siyi
Men Springboard 3m Mexico-MEX OCAMPO MARROQUIN Jahir
Men Springboard 3m Mexico-MEX PACHECO MARRUFO Rommel
Men Springboard 3m Russian Federation-RUS KUZNETSOV Evgenii
Men Springboard 3m Russian Federation-RUS ZAKHAROV Ilia
Men Springboard 3m Ukraine-UKR KOLODIY Oleg
Men Synchronised 10m Canada-CAN HATTIE Bryden
Men Synchronised 10m Canada-CAN WIENS Rylan
Men Synchronised 10m People's Republic of China-CHN QIU Bo
Men Synchronised 10m People's Republic of China-CHN YANG Jian
Men Synchronised 10m Great Britain-GBR DALEY Thomas
Men Synchronised 10m Great Britain-GBR GOODFELLOW Daniel
Men Synchronised 10m Germany-GER BARTHEL Timo
Men Synchronised 10m Germany-GER FANDLER Florian
Men Synchronised 10m Russian Federation-RUS BONDAR Aleksandr
Men Synchronised 10m Russian Federation-RUS MINIBAEV Viktor
Men Synchronised 10m Ukraine-UKR DOLGOV Maksym
Men Synchronised 10m Ukraine-UKR GORSHKOVOZOV Oleksandr
Men Synchronised 10m United States of America-USA JOHNSON Steele
Men Synchronised 10m United States of America-USA LOSCHIAVO Brandon
Men Synchronised 3m Canada-CAN GAGNE Philippe
Men Synchronised 3m Canada-CAN IMBEAU-DULAC Francois
Men Synchronised 3m People's Republic of China-CHN CAO Yuan
Men Synchronised 3m People's Republic of China-CHN XIE Siyi
Men Synchronised 3m Russian Federation-RUS KUZNETSOV Evgenii
Men Synchronised 3m Russian Federation-RUS ZAKHAROV Ilia
Men Synchronised 3m Ukraine-UKR GORSHKOVOZOV Oleksandr
Men Synchronised 3m Ukraine-UKR KOLODIY Oleg
Men Synchronised 3m United States of America-USA DORMAN Sam
Men Synchronised 3m United States of America-USA HIXON Mike